17 maart onderlinge wedstrijd

Onderlinge wedstrijd WR&PC 17 maart PONY’S

Inschrijfgeld € 5,00 per onderdeel betalen voor de wedstrijd op het secretariaat.

Proef
Klasse BB 2 Proeven van maart-april
Klasse B 5 Te vinden op www.knhs.nl
Klasse Bixie A 4
Klasse L1 9
Klasse L2 13
Klasse M1 17
Klasse M2 21

RING 1

TIJD NAAM PONY/PAARD KLASSE CAT

08.30
08.37 Marly Aarnink Bailey B CDE
08.45 Raven Epema Evita BB CDE s
08.52 Iris Vaartjes Princes Romé L1 CDE
09.00 Roos Bussman Floris BB CDE
09.07 Franne Wolterink Ravi B CDE
09.15 Elize Wijnveen Fleur B CDE
09.22
09.30 Carmen Vervelde Emilion BB CDE s
09.37 Tim Schreurs Disco B CDE s
09.45 Esmee Wijnveen Promise B CDE s
09.52 PAUZE
10.00 Romy Vervelde Jester Bixie A s
10.12 Jade te Pas Chico B CDE s
10.22 Mirthe Sikkink Santos BB CDE s
10.30 Sofie te Pas Twix B CDE s
10.37 Anouk Kempers Hoppenhof’s Mambo B CDE s
10.45 Indy Hoftijzer Pandour B CDE s
10.52 Fabienne Buunk Hope Linda Loo B CDE s
11.00 Sanne Wibier Sorenta B CDE s
11.07 Lotte Houwers Lars B CDE s
11.15 Yasmin Smalbraak Blue Print James B CDE s
11.22 Shelby Groothuis Dien L1 CDE s
11.30 Franne Wolterink Dino L2 CDE s
11.37 Sterre Hoitink Lucano M1 CDE s
11.45 Liza Aarnink Twister M2 CDE s

Onderlinge wedstrijd WR&PC 17 maart

Inschrijfgeld 5,00 per onderdeel betalen voor de wedstrijd op het secretariaat.

Proef

Klasse B 5
Klasse L1 9 Proeven van maart- april
Klasse L2 13 Te vinden op www.knhs.nl
Klasse M1 17
Klasse M2 21
Klasse Z1 25
Klasse Z2 29
Klasse ZZ-Licht

RING 2

TIJD NAAM PONY/PAARD KLASSE

08.30 Amber Assinck Gaya B
08.37 Ilse Zieverink Chicano B s
08.45 Truus Siebelink Cantodea B
08.52 Marga Stemerdink Flame L1
09.00 M. Kruisselbrink Kensi B
09.07 Danielle Asselman Elzas B
09.15 Jeanet te Brummelstroete Undercover XL L1
09.22 Quirine Peters Flame B
09.30 Chelsea Hogeslag Belle M2 s
09.37 Dion Ehrenhard Basso BB
09.45 Suzanne Dorsthorst Jasmir B s
09.52 Jose Bos Felicia B
10.00 Shelby Groothuis Belle B
10.07 PAUZE
10.15 Marit Damkot Allette L2 s
10.22 Ilse Zieverink Presley E the King L2 s
10.30 Anouk Siebelink Gillmore M2 s
10.37 Danique Oonk Get the Picture M1 s
10.45 Charlotte Eykelenboom Faerobic B
10.52 Ring ombouwen 20 x60 m
11.05 Jeanet te Brummelstroete Soliste Z1 P
11.15 Anne Berg Sylvester Z1 CDE s
11.25 Chemene Heisterborg Carlos Z1 CDE
11.35 Marly Aarnink Pablo Z1 CDE s
11.45 Thirsa Oonk Beau Z1 CDE s
11.55 Melissa Valken Felony ZZL P s
12.05 Jeanet te Brummelstroete Bella Maica Z2 P s

Onderlinge wedstrijd WR&PC 17 maart springen

Inschrijfgeld 5,00 per onderdeel betalen voor de wedstrijd op het secretariaat. Iedereen mag twee rondes springen  1ste parcours op fouten, 2de parcours op fouten en stijlpunten

12.15 uur gaan we gezamenlijk het springparcours opbouwen
12.40 tot 13.00 uur parcours verkennen!!

PONY’S
Aanvang: 13.00 uur
30 cm
1 Romy Vervelde Jester
2 Raven Epema Evita
3 Romy Vervelde Jester
4 Raven Epema Evita
50 cm
5 Carmen Vervelde Emilion
6
7 Carmen Vervelde Emilion
8
Prijsuitreiking 30-50 cm 13.15 uur
60 cm
11 Sanne Wibier Sorenta
12 Sofie ten Pas Twix
13 Fabienne Buunk Hope Linda Loo
14 Tim Schreurs Disco
15 Britt Oonk Ruby RW
16 Esme Wijnveen Promise
17 Jade ten Pas Chico
18 Mirthe Sikkink Santos
19 Shelby Groothuis Dien
20 Sanne Wibier Sorenta
21 Sofie ten Pas Twix
22 Fabienne Buunk Hope Linda Loo
23 Tim Schreurs Disco
24 Britt Oonk Ruby RW
25 Esme Wijnveen Promise
26 Jade ten Pas Chico
27 Mirthe Sikkink Santos
28 Shelby Groothuis Dien
Prijsuitreiking 60 cm 13.45 uur

70 cm
29
30 Yasmin Smalbraak Blue Print James
31
32 Yasmin Smalbraak Blue Print James

80 cm
33 Liza Aarnink Twister
34 Anouk Kempers Hoppenhof’s Mambo
35 Franne Wolterink Dino
36 Lotte Houwers Lars
37 Liza Aarnink Twister
38 Anouk Kempers Hoppenhof’s Mambo
39 Franne Wolterink Dino
40 Lotte Houwers Lars
Prijsuitreiking 70-80 cm 14.15 uur

90 cm
41 Marly Aarnink Pablo
42 Thirsa Oonk Beau
43 Marly Aarnink Pablo
44 Thirsa Oonk Beau

100 CM
45 Anne Berg Sylvester
46 Anne Berg Sylvester

110 cm
48 Sterre Hoitink Lucano
49 Sterre Hoitink Lucano
Prijsuitreiking 90-100-110 cm 14.35 uur

Paarden

50 CM
55 Chelsea Hogeslag Chicano
56
57 Suzanne Dorsthorst Jasmir
58 Chelsea Hogeslag Chicano
59
60 Suzanne Dorsthorst Jasmir

60 cm
61 Milou Onderdijk Cavallaro
62 Danique Oonk Zazoe
63 Milou Onderdijk Cavallaro
64 Danique Oonk Zazoe
Prijsuitreiking 50-60 cm 14.55 uur

80 cm
65 Chelsea Hogeslag Belle
66 Anouk Siebelink Gillmore
67 Jeanet te Brummelstroete Bella Maica
68 Chelsea Hogeslag Belle
69 Anouk Siebelink Gillmore
70 Jeanet te Brummelstroete Bella Maica

90 cm
71 Danielle Asselman Didette
72 Dominique Tolsma Goofy
73 Danielle Asselman Didette
74 Dominique Tolsma Goofy
Prijsuitreiking 80- 90 cm 15.20 uur

100 cm
69 Danielle van Staalduinen Sam
70 Chelsea Hogeslag Presley E the King
71 Bennie Hoytink Gowando
72 Marit Damkot Allette
73 Jill Beking Zendos
74
75 Melissa Valken Felony
76 Danique Oonk Get the Picture
77 Danielle van Staalduinen Sam
78 Chelsea Hogeslag Presley E the King
79 Bennie Hoytink Gowando
80 Marit Damkot Allette
81 Jill Beking Zendos
82 Dominique Tolsma Dominent
83 Melissa Valken Felony
84 Danique Oonk Get the Picture
85 Dominique Tolsma Dominent
Prijsuitreiking 100 cm 16.00 uur

Kom allemaal helpen opruimen!

Aansluitend prijsuitreiking van de dressuur in de kantine